3d spausdinimas, 3d plastiko detalės, 3d plastikinių detalių gamyba, 3d prototipai, 3d detalės, 3d spausdinimo paslaugos, 3d spausdinimas vilniuje

3D spausdinimas - Detales gaminame pasitelkdami 3D spausdinimo (SLA ir FDM) technologijas, kuri iškart sudomino inžinierius, konstruktorius ir gamybos rengimo technologus dėl itin plataus plastikinių detalių gamybos įpatybių.

Sparti 3D spausdinimo technologija įgalina tiksliai ir gana greitai pagaminti įvairių formų ir sudėtingumo detalės, panaudojant kompiuterinėmis 3D modeliavimo programomis sukurtą trimatį modelį. Failų tipas naudojamas 3D spausdinimui yra .stl formato.

Ši technologija buvo ir vis dar yra sparčiai tobulinama, kartu ieškant naujų medžiagų, įrengimų bei jos panaudojimo galimybių. Šiuo metu siūlome išties plataus plastikų asortimento galimybė turime nuo itin kietų plastikų iki maišytų plastikų su guma. Jei kažkurio plastiko spausdinimui neturime paprastai jį galime gauti per 1 - 4 d.d.

3D spausdinimas FDM ir SLA technologijomis. Lūžusių detalių atkūrimas. 3D modeliavimas pagal nuotrauką, brėžinį ar originalią detalę. Mažatiražė gamyba. 3D modeliavimas. FDM ir SLA. Paslaugos: 3D spausdinimas, 3D modeliavimas, Konsultavimas.